Amor De Amalia Ξενοδοχείο
Οι πελάτες μπορούν να φτάσουν στο Σπίτι των Εργατών και στη Δεξαμενή Νερού της Mar de Las Pampas που απέχει σχεδόν 2 χλμ. από το Amor De Amalia Ξενοδοχείο Balneario Mar Azul. Ο ξενώνας διαθέτει επίσης χώρος στάθμευσης.
Paseo de Compras είναι επίσης σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς. Η Μπλε Παραλία βρίσκεται επίσης σε απόσταση μόλις 1 χλμ.
Το Gnomo's Pizza προσφέρει ποικιλία από λιχουδιές νοτιοαφρικάνικης κουζίνας και απέχει 6 λεπτά με τα πόδια από το Amor De Amalia Ξενοδοχείο.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Natural Reserve Mar de Las Pampas2282 χλμ.
- Paseo de las Luces1947 χλμ.
- Paseo de Compras1777 χλμ.
- Cabanas Mi Lugar Las Gaviotas1627 χλμ.
- Sendero Botanico2038 χλμ.
- Zona De Pesca Mar Azul2168 χλμ.
- Mi casa en mar azul1488 χλμ.
- Nuestra Senora del Valle1717 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Βίλα Γκεσέλ18 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Ταράτσα
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από τo Amor De Amalia Ξενοδοχείο;
Θα χρειαστούν 10 λεπτά με τα πόδια από τo Amor De Amalia Ξενοδοχείο μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🚗
Πού μπορώ να αφήσω το όχημά μου κατά τη διάρκεια της διαμονής μου σε τo Amor De Amalia Ξενοδοχείο;
Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο χώρος στάθμευσης του τo Amor De Amalia Ξενοδοχείο. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo Amor De Amalia Ξενοδοχείο;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo Amor De Amalia Ξενοδοχείο στις 11:00. - ❓
Ποια πολιτική ακύρωσης υποστηρίζει τo Amor De Amalia Ξενοδοχείο;
Τo Amor De Amalia Ξενοδοχείο έχει δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.